AF Aquaforest Amino mix, 50ml

Kód: 2382
Akcia Tip
Značka: Aquaforest
€20,90 –10 %
amino mix 50ml
€20,90 –10 % €18,80
Skladom (1 ks)

Doplnok obsahujúci koncentrované aminokyseliny, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý rast koralov.

Veľké, cenovo výhodné balenie. 

Objem 50ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Používanie výkonných odpeňovačov v morských akváriách často vedie k nedostatku aminokyselín a k sterilizácii vody. Nízky obsah živín spôsobuje zníženie zafarbenia a dokonca až vybielenia koralov.
 
Jedinečné zloženie AF Amino Mix je založený okrem iného na látkach akými sú biotín, alanín, glutamín, leucín, lyzín a serín.

Starostlivo vybraný mix aminokyselín zvyšuje množstvo zooxantelov, ktoré podporujú produkciu fotosyntetických pigmentov, akým je chlorofyl. Tak AF Amino Mix nielen posilňuje sfarbenie, ale tiež zlepšuje kvalitu fotosyntézy. Vďaka tomu koraly získavajú viac svetla zo svetla, zostávajú v perfektnom stave a rastú rýchlejšie. Pravidelné používanie AF Amino Mix posilňuje imunitu a znateľne urýchľuje rast koralov.

 

Dávkovanie:

  -  1 kvapka na 100 l objemu akvária každý 2. deň po zhasnutí svetiel
  -   Nerieďte. Nemiešajte spolu s inými produktmi v jednej nádobe.
  -   Liek môže byť dávkovaný pomocou dávkovacieho čerpadla
  -   Po otvorení skladujte v chladničke, ak okolitá teplota prekročí 24 ° C.

 

Všetky koralové krmivá majú odporúčané dávkovanie, je však dôležité si uvedomiť, že každé akvárium je iné, tj. dávkovanie sa môže líšiť v závislosti na obsadenie / množstvo koralov v akváriu. Odporúča sa dávkovať krmivá od cca polovice odporúčanej dávky (i ¼) a sledovať koraly a ich reakcie.

 
Pokiaľ akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť dávku na odporúčanú úroveň.Aby sa uľahčil príjem a vstrebávanie krmiva, koraly SPS a LPS by mali byť kŕmené po zhasnutí svetiel. Koraly druhu Zoanthus, Ricordea a ďalší by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa zaistila najlepšie absorpcie živín, mali by byť všetky doplnky a krmivá pre koraly aplikované priamo do akvária. Počas kŕmenia doporučujeme skimmer (proteínový odpeňovač) vypnúť cca na 1 hodinu.

 
Po otvorení skladujte v chladničke. Uzáver uzatvárajte opatrne, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chémia
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.