Aquaforest AF Phyto Mix 250ml, krmivo pre koraly

Kód: 2394
€16,90
Skladom (>5 ks)

Krmivo pre korály

Objem 250ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekuté krmivo určené prevažne pre mäkké koraly, gorgónie a nefotosyntetické koraly. Vďaka dokonalej rovnováhe medzi obsahom fytoplanktónu a zooplanktónu poskytuje krmivo koralom všetky potrebné živiny, ako sú proteíny, tuky a uhľohydráty. AF Phyto Mix obsahuje vysoko kvalitné prísady živočíšneho pôvodu, aby koralom poskytol stravu, ktorá uspokojí všetky nutričné potreby.

Vďaka dokonalej rovnováhe medzi obsahom fytoplanktónu a zooplanktónu poskytuje krmivo koralom všetky potrebné živiny, ako sú proteíny, tuky a uhľohydráty. AF Phyto Mix obsahuje vysoko kvalitné prísady živočíšneho pôvodu, aby koralom poskytol stravu, ktorá uspokojí všetky nutričné potreby.  

Receptúra bola obohatená pridaním mäkkýšov bohatých na vysoko vstrebateľný proteín. Vďaka vynikajúcej rovnováhe živín je AF Phyto Mix tiež dychtivo konzumovaný malými rybami druhu Anthias. Môže byť tiež absorbovaný z vody koralmi LPS. Pravidelné používanie AF Phyto Mix zaručuje koralom zdravý a intenzívny rast a vynikajúce sfarbenie.    zdroj: youtube.com  

Dávkovanie: -    10 kvapiek na 100 litrov  objemu akváriovej vody každý 2. deň s bežným podielom / množstvom koralov v nádrži.       Nerieďte. Nemiešajte s inými produktmi v jednej nádobe. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Všetky koralové krmivá majú odporúčané dávkovanie, je však dôležité si uvedomiť, že každé akvárium je iné, tj. dávkovanie sa môže líšiť v závislosti na obsadenie / množstvo koralov v akváriu. Odporúča sa dávkovať krmivá od cca polovice odporúčanej dávky (i ¼) a sledovať koraly a ich reakcie. Pokiaľ akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť dávku na odporúčanú úroveň.Aby sa uľahčil príjem a vstrebávanie krmiva, koraly SPS a LPS by mali byť kŕmené po zhasnutí svetiel. Koraly druhu Zoanthus, Ricordea a ďalšie by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa zaistila najlepšia absorpcie živín, mali by byť všetky doplnky a krmivá pre koraly aplikované priamo do akvária. Počas kŕmenia doporučujeme skimmer (proteínový odpeňovač) vypnúť cca na 1 hodinu.

Po otvorení skladujte v chladničke. Uzáver uzatvárajte opatrne, aby nedošlo k jeho poškodeniu.  

Dodatočné parametre

Kategória: Pre koraly
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.