Colombo Iron test, color 3

Kód: 816
Akcia
Značka: Colombo
€12,50
Skladom (5 ks)

Test colombo, pre zistenie obsahu železa Fe v morskej vode

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám rýchly, jednoduchý a presný recept pre zistenie a dopĺňanie obsahu stopových mikroprvkov v morskej vode od firmy Colombo. Mikroprvky sú nesmierne dôležité pre prirodzený rast a vyfarbenie sa koralov.

Tri testy- jódový test, test na zistenie obsahu železa a test na zistenie obsahu draslíka v morskej vode-v našej ponuke

a

Tri produkty- Color I, color II, Color III- v našej ponuke

 

Návod je úplne jednoduchý:

1. Urobíte si test na jód (I), okamžite zistíte jeho obsah v akváriu a podľa priloženého návodu narátate a doplníte Color I.

2. Urobíte si test na draslík (K), okamžite zistíte jeho obsah v akváriu a podľa priloženého návodu narátate a doplníte Color II.

3. Urobíte si test na železo (Fe), okamžite zistíte jeho obsah v akváriu a podľa priloženého návodu narátate a doplníte Color III.

Takto dokážete ihneď reagovať na nedostatok mikroprvkov v morskej vode. Odporúčame po prvom testovaní doplniť jednotlivé prvky na požadovanú úroveň: Jód 0,06mg/l , železo Fe 0,15mg/l, draslík 400mg/l a meranie zopakovať po 3 dňoch. Tak zistíte úbytok. Zistený úbytok podelíte troma, doplníte opäť hodnoty na požadovanú úroveň a môžete dávkovať mikroprvky na dennej báze. Týmto spôsobom zaistíte stále hodnoty mikroprvkov a stabilitu v akváriu.

Dodatočné parametre

Kategória: Testovanie morskej vody
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.