Coral Balance, Fauna Marin, 500 ml

Kód: 351
€28,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Coral balance od Fauna Marin

Detailné informácie

Podrobný popis

Coral Balance je moderný produkt, ktorý zlepšuje metabolizmus koralov pri zachovaní rovnováhy acidobázickej bázy a stabilizácii biologických a chemických podmienok v akváriu. Je to koralový, potravinový a vodný stabilizátor v jednom. Coral Balance tiež ovplyvňuje redukciu fosfátov a pravidelným používaním zlepšuje rast koralov, polypózu a sfarbenie. Poskytuje živiny priamo koralom bez toho, aby spôsoboval zvyšovanie hladín živín. Dopĺňa vodu potrebnými zlúčeninami, znižuje jeho žltnutie a zlepšuje jeho priehľadnosť, odstraňuje biofilm tvorený na povrchu a zvyšuje účinnosť skimmeru.

Štandardné dávkovanie: 1 odmerka na 100 litrov každé 4 dni. Je lepšie začať s polovičným dávkovaním a pomaly, postupne pridávať množstvo podľa pozorovania,  a podľa toho ako nádrž reaguje.

Namiešajte Coral Balance v malom množstve vody z akvária a nalejte na miesto silného toku. Pre nádrže staršie ako 2 roky alebo nádrže s hladinami PO4 vyššími ako 0,15 ppm sa odporúča znížiť dávku o 50%. Ak používame rovnováhu Coral balance a Reef Vitality, mali by ste znížiť dávku oboch výrobkov o polovicu. Zelený povlak na skle znamená predávkovanie.

zloženie: morské organické polyméry, minerálne nosiče, anorganické pomocné látky, stopové prvky

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Hmotnosť: 0.6 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.