Triton Core7 Flex Base Elements - Set 4x4l alebo 2x8l, Triton methods

Kód: 2202
Akcia
Značka: triton
€89,90 –15 %
triton product rs bulked4x4l 2500px
€89,90 –15 % €75,90
Skladom (1 ks)

Kompletné riešenie pre udržiavanie parametrov vody pre rifové akváriá. CORE7 Bulk Edition je teraz k dispozícii v balení na vytvorenie 4 litrov z každého roztoku (4 x 4000ml.)

Detailné informácie

Podrobný popis

Super koncentrované 2-dielne, 3-dielne alebo 4-dielne dávkovacie roztoky na použitie s Tritonovou metódou Kompletné riešenia navrhnuté na udržanie parametrov blízko NSW pre útesové akváriá ako súčasť Tritonovej metódy udržiavania útesov.

Kompletné riešenie pre udržiavanie parametrov vody pre rifové akváriá s riasovým filtrom (refugium) - metóda TRITON. Vysoko koncentrované roztoky Ca,Mg, Alk/Kh s makro prvkami a stopovými prvkami. Balenie na vytvorenie 4 litrov roztoku 4 x 4000ml., alebo 2x 8000ml.

Roztoky CORE7 Flex sú re-formulované tak, aby boli ešte stabilnejšie, zvyšovali pH a podporovale rast a vitalitu korálov. K vývoju týchto unikátnych elementárnych doplnkov prispelo roky vedeckého výskumu v kombinácii s rozbormi viac ako 100 000 laboratótnych analýz testov ICP z morských akvárií po celom svete. 

Dávkovacie doplnky CORE7 Base Elements pre použitie s metódou TRITON pre reefové akváriá.

CORE7 je ďalšia generácia dávkovacích roztokov navrhnutých na doplňovanie a udržiavanie prírodných parametrov v morskej vode pomocou metódy reefkeepingu TRITON. CORE7 vylepšuje pôvodné doplnky Base Elements niekoľkými kľúčovými spôsobmi. CORE7 je revolučný, pretože ide o najkoncentrovanejšie riešenia, aké sa kedy vyvinuli, žiadna iná metóda suplementácie na svete sa z hľadiska hodnoty a stability nepribližuje. Roztoky CORE7 boli prepracované tak, aby boli ešte stabilnejšie a zahŕňajú zvýšené pH na podporu rastu koralov.

Roky vedeckého výskumu v kombinácii s pozorovaniami získanými z desiatok tisíc testov morskej vody v ICP viedli k vývoju týchto jedinečných doplnkov výživy. Pri použití v súlade s metódou TRITON poskytujú tieto riešenia prirodzenú rovnováhu makro a stopových prvkov nevyhnutných pre úspešné akvárium, pričom zabraňujú iónovej nerovnováhe a vylučujú potrebu vykonávať rutinné výmeny vody.

Z balenia CORE7 Flex Base Elements Set vytvoríte 4 x 4000ml. roztoku.

Základné dávkovanie: 2ml./100 l. denne z každého roztoku ( 1, 2, 3A, 3B )

Dodatočné parametre

Kategória: Makro prvky
Hmotnosť: 4.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.