Microvore - pre morské ryby, koraly, bezobratlovce(500 ml)

Kód: 288
€52,50 –14 %
microvore 500ml
€52,50 –14 % €44,90
Skladom (1 ks)

Mikrovýživa pre morské ryby, koraly a bezobratlovce, ktoré sa živia planktónom.

Vhodný pre výživu zooxanthellae a azooxanthellae, mäkkých koralov, medúz, sasaniek a solitérnych, alebo pospolitých polypov, hlavne v noci, kedy predĺžením chápadiel zvyšujú šancu na zachytenie potravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Roztok morských proteínov v mikrokapsluiach, lipidov a uhľovodíkov posilnených komplexnými a voľnými aminokyselinami a mastnými kyselinami.
  • Vhodný pre výživu mnohých zooxanthellae a azooxanthellae, mäkkých koralov, medúz, sasaniek a solitérnych alebo pospolitých polypov, najmä v noci, kedy predĺženímm chápadiel zvyšujú šancu na zachytenie potravy.
  • Ľahko straviteľný pre väčšinu korálových rýb, ktoré sa živia zooplanktónom a živinami z hladiny, v rátane rýb zo společenstva sasaniek, Grammatidae a Pseudochromidae, Anthiinae, Pomacentridae, Tilapiae, Centropyge argi, Apogonidae, Ptereleotrinae, Opistognathidae, Cirrhitidae, Labridae a mnohé Acanthuridae.
  • Nevyžaduje chladné prostredie.

 

Dávkovanie:

Pred použitím poriadne pretrepať!

Pridajte 2,5 ml (1/2 viečka) prípravku na každých 190 litrov vody v celom systéme akvária do oblasti rýchleho prúdenia vody, a to denne po dobu prvých 4 týždňov, potom je možné dávkovanie postupne zvyšovať podľa potreby.

Poznámky: Microvore je dôležité považovať za druh výživy. Pridajte denne max. 5 ml  na každých 190 litrov vody v systéme akvária po dobu prvých 4 týždňov. Je treba začať s nízkymi dávkami a s časom je postupne zvyšovať, aby sa biologická filtrácia v akváriu adaptovala na zvýšený prísun živín a zabránilo sa tak zhoršení kvality vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre ryby
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.