Ocean prime Copepods Liquid 50ml 2mm

Kód: 1174
Akcia Novinka
Značka: DVH aquatics
€12,50
Skladom (1 ks)

Prírodná zmes zooplanktónu pre koraly, medúzy, krevety, filtračné organizmy, ryby, larválne štádiá rýb, a mnoho ďalších. 100% zooplanktónu: Calanus, Temora, Pseudocalanus, Paracalanus, Acartia, Centropages a Oithona.

Detailné informácie

Podrobný popis

Copepods sú typom zooplanktónu - drobných kôrovcov, ktoré sa považujú za najväčší biologický zdroj na svete. Väčšina vodných druhov je závislá od copepodov
počas určitých vývojových fáz svojho života alebo počas ich celého životného cyklu. Konzumujú ich ryby, larválne štádiá rýb, koraly, medúzy, krevety, filtračné organizmy a mnoho ďalších.

Ocean Prime Copepods Liquid majú vyvážený nutričný profil, ktorý spĺňa požiadavky rýb, kôrovcov, bezstavovcov a koralov. Typický obsah lipidov je 10 až 15% a obsah proteínov asi 50% suchej hmotnosti. Lipidy sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny, pretože DHA a EPA sa viažu na fosfolipidy a tiež obsahujú vysoké hladiny pigmentov, ako je astaxantín.

Ocean Prime Copepods sa zbierajú v čistých, neznečistených arktických vodách spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Konzervačná technika neobsahuje žiadne škodlivé prísady, vďaka ktorým je nutričná kvalita omnoho lepšia v porovnaní so zmrazeným krmivom. Ocean Prime Copepods sú stopercentne čisté. Pred použitím nie je potrebné žiadne oplachovanie. Produkt je sterilizovaný pre biologickú bezpečnosť a minimalizáciu úniku živín. Ľahká manipulácia, dávkovanie a skladovanie.

Toto krmivo je vhodné pre morské a sladkovodné ryby, koraly, bezstavovce a kôrovce. Ak sa Ocean Prime používa ako doplnkové krmivo, bude hrať zásadnú úlohu pri sfarbení, raste a prežití. Vďaka svojmu vztlaku má Ocean Prime vynikajúcu mieru odchytu bezstavovcami, ako sú koraly a kôrovce, a ryby tiež s nadšením prijímajú toto jedinečné jedlo. Ocean Prime sa môže používať ako kompletná náhrada krmiva artemia / brine shrimp. Kŕmenie rýb stravou obsahujúcou až 25% Ocean Prime sa vám odvďačí zvýšenou imunitou a zvýšenou sexuálnou zrelosťou.

 

Jedna kvapka na 25l/vody.

Po otvorení skladovať v chladničke!

Dodatočné parametre

Kategória: Pre koraly
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.