PRO-CORAL A- ELEMENTS, Tropic marin, 1000ml

Kód: 177
€29,10
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Doplnenie aniónov v akváriu

Detailné informácie

Podrobný popis

Základnými stopovými prvkami sú minerály, ktoré obyvatelia akvária potrebujú pre aktívne biologické procesy v malom množstve. Tropic Marin Pro-Coral A- Elements poskytuje tieto minerály v optimalizovanej receptúre navrhnutej tak, aby nahradili úbytok pri konzumácii korálmi a bezstavovcami. 

 

Tropic Marin Pro-Coral A- Elements obsahuje: bróm, fluór, jód, lítium, molybdén, selén a vanád v aniónovej forme + nevyhnutné doplnkové aniónové a katiónové stopové prvky v tekutej forme + kompletný profil základných stopových prvkov iba s dvoma riešeniami + podporuje ideálny rast a prirodzené sfarbenie koralov a bezstavovcov + žiadne odfarbenie koralov kvôli nedostatku stopových prvkov + ľahké použitie - vhodné ako pre ručné dávkovanie, tak pre dávkovanie čerpadiel

Použitie prvkov Tropic Marin Pro-Coral A-: Pre kompletnú dodávku stopových prvkov odporúčame použiť obidva roztoky stopových prvkov (A- Elements, K + Elements):

Pridajte 1 ml stopových prvkov každého roztoku na 100 l / 25 US-Gal. objemu vody v akváriovom systéme denne. Roztok stopových prvkov sa nesmie dostať priamo na obyvateľov akvária. Dopyt po stopových prvkoch sa zvyšuje so zvyšujúcou sa hustotou obyvateľstva akvária. V silne osídlených akváriách sa dávka môže zvýšiť až na maximálnu dávku nižšie. Maximálna dávka: Neprekračujte dávku 2 ml na 100 l / 25 galónov objemu vody v akváriovom systéme za deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Mikro prvky
Hmotnosť: 1.2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.