Aquaforest AF Pure food, 30g

Kód: 81
€10,40
Vypredané
Položka bola vypredaná…

AF Pure Food je 100% prírodné krmivo pre korály.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka svojmu špeciálnemu pôvodu je AF Pure Food potravou, ktorú koraly jedia vo svojom prirodzenom prostredí. Jedinečné zloženie produktu zaručuje intenzívny rast. Bohaté na uhličitan vápenatý má tiež pozitívny vplyv na udržiavanie pH na stabilnej úrovni.

Dávkovanie: 1 odmerná lyžička na 100 l vody.

Naplňte malú nádobu cca. 20 ml akvarijnou vodou, pridajte lyžicu AF Pure Food a miešajte jednu minútu. Nalejte suspenziu priamo do nádrže alebo pomocou pipety prikrmujte vybrané koraly. Používajte najmenej raz týždenne. V dobre osadených, zrelých akváriách sa produkt môže používať častejšie, dokonca aj denne.

Všetky práškové potraviny majú odporúčanú dávku 1 lyžičku na 100 l vody, je však dôležité, aby každé akvárium bolo odlišné a dávka sa môže líšiť v závislosti od odliatku koralov. Odporúčame začať s dávkovaním potravín a doplnkov od polovice dávky (dokonca ¼) a pozorovaním koralov a ich reakcií na podávané jedlo. Ak akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť dávku na cieľovú dávku.

Korály ako Zoanthus, Ricordea a iné húbové korály by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa uľahčilo vstrebávanie potravín, korály SPS a LPS by sa mali kŕmiť po zhasnutí svetla. S cieľom zabezpečiť najlepšiu absorpciu živín by sa všetky doplnky a krmivo pre korály mali dávkovať priamo do akvária. Počas kŕmenia odporúčame skimmer vypnúť asi na hodinu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre koraly
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.