Brightwell Aquatics Restor - pre rast a živé farby (500ml)

Kód: 474
€25,90 –15 %
restor
€25,90 –15 % €21,90
Skladom (1 ks)

Restor je komplex aminokyselín a mastných kyselín odvodených od morských rýb a kôrovcov; ide o zdroj EPA, DHA a ďalších omega-3 mastných kyselín, rovnako ako sa vyskytujú prirodzene v pigmentoch. Restor bol špeciálne vytvorený k starostlivosti o koraly a čerstvo pridané fragy koralov, ktoré boli nedávno umiestnené do nového akvária a prispôsobujú sa novému prostrediu; utrpela poškodenie tkaniva štepením alebo rozmnožovaním.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výborné "záchranné" krmivo pre novopridané fragy do akvária, alebo koraly, ktoré sú poškodené bielením tkaniva, odlomením a pod.

Ideálne je kŕmiť poškodené koraly cielene. Pokiaľ sa jedná len o zlepšenie farieb koralov v celom akváriu, alebo ich kvalitné kŕmenie, odporúčame restor pridávať podľa návodu do celého akvária.

 

Dávkovanie:

 

Pridajte 5 ml na  190l vody do  miesta, kde rýchlo prúdi voda, každé dva až tri dny po dobu prvých štyroch týždňov; potom môžete dávkování zvýšiť podle potreby.

Ak chcete kŕmiť cielene, nariedte si 5ml restoru spolu s 30-50ml akárijnej vody. Potom dávkujte striekačkou na koral. Pred kŕmením vypnite prúdové čepradlá a odpenovač po dobu aspoň 15 minút.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre koraly
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.