Ricco food, 30g AF-RICF

Kód: 78
€9,80
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Práškové krmivo pre korály

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnením zmesi vitamínovou zmesou podporuje Ricco Food zdravý a intenzívny rast. Ricco Food poskytuje najdôležitejšie výživné látky, zlepšuje ich sfarbenie a urýchľuje ich vývoj.

Dávkovanie: 1 odmerná lyžička na 100 l vody.

Naplňte malú nádobu cca. 20 ml akvarijnej vody, pridajte lyžicu Ricco Food a miešajte jednu minútu. Nalejte suspenziu priamo do nádrže alebo pomocou pipety prikrmujte vybrané koraly. Používajte najmenej raz týždenne. V dobre zarastených, zrelých akváriách sa produkt môže používať častejšie, dokonca aj denne.

Všetky krmivá v prášku majú odporúčanú dávku 1 odmernej lyžičky na 100 l vody, je však dôležité, aby každé akvárium bolo odlišné a dávka sa môže líšiť v závislosti od obsadzovania koralov. Odporúčame začať s dávkovaním potravín a doplnkov od polovice dávky (dokonca ¼) a pozorovaním koralov a ich reakcií na podávané jedlo. Ak akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť dávku na cieľovú dávku. Koraly ako Zoanthus, Ricordea a iné húbové koraly by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa uľahčilo vstrebávanie potravín, koraly SPS a LPS by sa mali kŕmiť po zhasnutí svetla. S cieľom zabezpečiť najlepšiu absorpciu živín by sa všetky doplnky a krmivo pre koralov mali dávkovať priamo do akvária.

Počas kŕmenia odporúčame skimmer vypnúť asi na hodinu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre koraly
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.